Vaša objednávka bude doručená kuriérskou službou DPD Slovensko.
Pri nákupe nad 70 € je doprava ZDARMA !
Poštovné na dobierku: 4,99 €  Poštovné pri online platbe 4,19 €
Dodacia lehota: 1-2 pracovný deň *

Ak chcete zistiť aktuálny stav vašej zásielky alebo chcete komunikovať s kuriérskou spoločnosťou DPD, napíšte nám alebo nás kontaktujte telefonicky. Sme k vám dispozícii každý pracovný deň medzi 08:00 a 16:00.

Doručenie

Zásielky sa dodávajú v pracovných dňoch medzi 8:00 a 17:00 (cez víkendy a počas štátnych sviatkov nemáme možnosť doručiť vašu objednávku).

Ak sa medzi 8:00 a 17:00 nenachádzate doma, odporúčame uvieť adresu pracoviska ako dodaciu adresu (ak na to máte možnosť). Kuriér sa pokúsi doručiť každú zásielku dvakrát. V prípade druhého neúspešného pokusu bude zákazníkovi zaúčtovaná cena za prepravu.

Ak zásielku nie je možné doručiť kvôli zákazníkovi – napr. ruší kúpu, ale túto skutočnosť neoznámi včas predávajúcemu, alebo sa balík neprevezme ani po druhý krát, či odstúpi od kúpnej zmluvy iným spôsobom, ale predávajúceho nekontaktuje – tak v tomto prípade cenu za prepravu hradí zákazník.
Suma: 4,99 €

Prevzatie zásielky

Potom ako ste platbu uhradili bankovým prevodom alebo využili službu TrustPay, kuriér začne expedovať – po dokončení transakcie.

Pri objednávke na dobierku tovar odosielame do 24 max. 48 hod.
Prosíme vás, aby ste objednali naše produkty len v prípade, ak budete môcť zaplatiť kuriérovi celú sumu za objednávku v prípade platby na dobierku a ak sa budete nachádzať na dodacej adrese v čase doručenia.

* Dodacia doba zvyčajne netrvá dlhšie ako 1 – 2 pracovné dni, ale ako je spomenuté vo Všeobecných zmluvných podmienkach, maximálny počet pracovných dní na doručenie zásielky je 8.